لیست قیمت سیم و کابل رسانا

شرکت سیم و کابل رسانا در سال 1372 تأسیس شده و تاکنون در زمینه تولید سیم و کابل فعال است. این شرکت مدتی پس از تأسیس، توانست نشان استاندارد ملی را از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور دریافت کند.

شرکت رسانا با هدف افزایش تولید و تنوع تولیدات و همچنین بهبود خدمات پاسخگویی به نیاز مشتریان، اقدام به راه‌اندازی خط تولید با ماشین‌آلات پیشرفته نمود. علاوه بر این، آزمایشگاه مجهزی در این شرکت موجود است که در آن فعالیت‌هایی در زمینه سنجش و آزمون‌های مختلف برای ارتقای کیفیت تولیدات صورت می‌گیرد. بر اساس این آزمایش‌ها، کار پیاده‌سازی سیستم‌های کنترل کیفی انجام می‌شود. این شرکت موفق شده است در 5 سال به‌صورت متوالی از سال 1388 تا 1392 علائم استاندارد و تندیس واحد نمونه را دریافت نماید.

سیم و کابل رسانا

منبع : رسانا کابل

لیست قیمت سیم و کابل رسانا

شرکت رسانا با استفاده از تکنولوژی جدید کار تولید سیم و کابل‌های کنترل ساده، کنترل شیلددار و کواکسیال را آغاز نمود و در این زمینه به موفقیت‌های گوناگونی دست یافت. این شرکت اکنون موفق شده است به جایگاه مطلوبی در زمینه تولید کابل‌های فشار ضعیف با کاربری‌های مسکونی، تجاری و صنعتی دست پیدا کند. به‌گونه‌ای که در حال حاضر این شرکت از معدود تولیدکنندگان کابل‌های کنترل با تعداد رشته بالا محسوب می‌شود. همچنین شرکت رسانا در زمینه تولید کابل‌های خود‌نگهدار نیز موفق عمل کرده و دستاورد دیگری برای این شرکت در راستای تولید محصولات جدید به شمار می‌رود.

انواع کابل‌های افشان شامل سیم‌های مفتولی و نیمه افشان، سیم‌های افشان، کابل‌های افشان سبک و معمولی، کابل‌های کنترل افشان و شیلد‌دار و … از مهم‌ترین محصولات تولیدی شرکت رسانا محسوب می‌شوند. دیگر محصولات تولیدی این شرکت نیز شامل انواع کابل‌های قدرت، کابل‌های آرموردار با عایق و روکش، کابل‌های جوشکاری، کنترل تخت، هادی‌های هوایی آلومینیومی ساده و روکش‌دار، کابل‌های ابزار دقیق‌، بالابر و کواکسیال است. شرکت رسانا کابل همواره در تلاش است این محصولات را با بالاترین کیفیت تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد.

نمایندگی فروش سیم و کابل رسانا

هر شرکتی برای توزیع و فروش محصولات خود راه و روش‌های خاصی دارند که یکی از آن‌ها فروش از طریق نمایندگی‌های مختلف است. سیم و کابل رسانا از این قضیه مستثنی نیست و برای رساندن محصولات خود به دست مشتریان در اقصی نقاط کشور نمایندگی‌های مختلفی دارد. نمایندگی سیم و کابل رسانا لاله زار محصولات این شرکت را به صورت مستقیم از شرکت دریافت می‌کند و سپس آن‌ها را با قیمت مناسبی به فروش می‌رساند.

گفتنی است که نمایندگی کابل رسانا لاله زار از کیفیت محصولات خود مطمئن است و برای آن‌ها ضمانت نامه در نظر گرفته‌اند. نمایندگی کابل رسانا تهران نیاز واقع در لاله زار تهران است البته نمایندگی‌های فروش این سیم و کابل‌ها محدود نیستند. و سعی کنید که به نمایندگی‌های معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت بالای سیم و کابل مطمئن شوید. یک نمایندگی کابل رسانا فروشگاه اینترنتی آراسیم است که با خرید از آن‌ها می‌توان بهترین محصولات این برند را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خرید. کابل رسانا لاله زار بر حسب استاندارد ساخته شده و می‌توانید در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

⚡ آراسیم عرضه کننده انواع سیم و کابل از برترین برندهای بازار با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت بازار ⚡

محصولات سیم و کابل رسانا

محصولات شرکت سیم و کابل رسانا با توجه به فناوری‌های روز دنیا ساخته شده است. این شرکت در این مدت کوتاه توانسته که برای کابل‌های قدرت خود با ولتاژ اسمی 1 تا 3 کیلو ولت گواهینامه استاندارد دریافت کند. شرکت رسانا کابل سعی کرده که برای محصولات متنوع خود سطح مقطع‌های مختلفی را تولید کند.

. با وجود این تنوع محصولات رسانا کابل تلاش کرده که همچنان کیفیت محصولات را حفظ کند و بهترین‌ها را ارائه دهد. برای تمامی محصولات این شرکت استانداردهای IMS و ISO رعایت شده است. رسانا کابل یکی از اصلی‌ترین فعالان صنعت در حوزه تولید سیم و کابل است. در ادامه برخی از محصولات این شرکت را مورد بررسی قرار می‌دهیم.  

نمایندگی فروش سیم و کابل رسانا
سیم مفتولی و نیمه افشان رسانا

سیم مفتولی و نیمه افشان رسانا

این دو سیم تولید شده رسانا کابل هادی از جنس مس آنیل شده دارند که از نوع کلاس 1 برای سیم مفتولی استفاده شده است. و برای هادی سیم نیمه افشان از مس آنیل شده کلاس 2 استفاده شده است. در واقع تحمل دمایی این دو محصول از دمای _30 تا +70 درجه سانتی‌گراد در نظر گرفته شده است. گفتنی است که به این دو مدل سیم به صورت نصب ثابت به عنوان رابط در ماشین آلات، داکت‌های زمینی، تجهیزات کنترلی، تابلوهای فرمان و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.

روی هادی سیم نیمه افشان و مفتولی رسانا کابل از عایق پی وی سی نوع C استفاده شده است. این عایق این امکان را برای سیم‌ها فراهم می‌کند که زیر گچ و یا داخل لوله‌ها بتوان از آن‌ها استفاده کرد. بنابراین با توجه به نیازتان می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و در شرایط مناسب استفاده کنید.  

سیم افشان رسانا کابل

یکی دیگر از محصولات سیم و کابل رسانا که می‌توان به آن اشاره کرد سیم افشان رسانا کابل است. برای این سیم از هادی مسی آنیل شده کلاس 5 است با عایق PVC استفاده شده است. این کابل را به دو صورت قابل انعطاف و ثابت نصب می‌کنند که نوع نصب ثابت آن در دمای -30 تا +70 درجه سانتی‌گراد قابل استفاده است در صورتی که این سیم‌ها از -5 تا +70 درجه سانتی‌گراد قابل استفاده هستند.

سیم افشان رسانا در حالت نصب ثابت به صورت یک رابط در داکت زیر زمینی استفاده می‌شوند و در تابلو فرمان‌ها و ماشین آلات و مکان‌هایی که به انعطاف پذیری احتیاج دارند هم کاربرد دارند. توجه کنید که به هیچ عنوان نباید این سیم را به صورت مستقیم روی کابل‌ها و سینی کابل و حتی مخازن نصب کرد اما می‌توان آن‌ها را در زیر گچ و داخل لوله‌ها استفاده کرد.

سیم افشان رسانا کابل
کابل قدرت رسانا

کابل قدرت رسانا

کابل قدرت رسانا معمولا به صورت تک رشته و چند رشته با هادی هم مرکز ساخته شده و یا چند رشته با عایق XLPE به همراه کابل آرموردار ساخته می‌شود. هر کدام این کابل‌ها ساختاری لایه‌ای دارند و برای آن‌ها سطح مقطع‌های مختلفی در نظر گرفته شده است.

کابل‌های قدرت این برند کابل‌های مقاومی هستند که به منظور تامین برق در داکت‌ها، زیرزمین، تاسیسات داخل ساختمانی، در آب، فضاهای باز و… که امکان صدمات مکانیکی وجود دارد، قابل استفاده خواهند بود. جنس عایق این کابل آمیزه‌ای از پی وی سی نوع A خواهد بود.

کابل مفتولی و نیمه افشان رسانا

کابل نیمه افشان و مفتولی برند سیم و کابل رسانا دارای هادی از جنس مس آنیل شده است که در کلاس‌های 1 و 2 هستند. عایق در نظر گرفته شده برای کابل‌ها آمیزه‌ای از پی وی سی نوع C است. این دو مدل کابل را می‌توان روی دیوارهای آجری و بتونی، رو یا زیر گچ در محیط‌های مرطوب و یا خشک استفاده کرد.

توجه کنید که این کابل‌ها در بتون‌های فشرده یا مسلح کاربردی ندارند و در تاسیسات خارجی تنها زمانی قابل استفاده هستند که به صورت مستقیم در معرض نور خورشید نباشند. گفتنی است که سایر محصولات این برند کابل کنترل تخت، کابل جوشکاری، کابل خودنگهدار و… هستند. برای اطلاع از قیمت و مشخصات این محصولات می‌توانید به سایت آراسیم مراجعه کنید و بهترین نمونه‌ها را انتخاب کنید.

کابل مفتولی و نیمه افشان رسانا

بروزرسانی 19 شهریور 1401